Vybrané partie z dátových štruktúr
2-INF-237, LS 2016/17
Poznámky: Rozdiel medzi revíziami
Z VPDS
(Vytvorená stránka „Táto stránka obsahuje pokyny k písaniu poznámok na wiki. ==Kontá== Každý študent dostane konto na wiki, pričom jeho užívateľské meno bude užívateľské...“) |
(Žiaden rozdiel)
|
Verzia zo dňa a času 15:20, 11. február 2014
Táto stránka obsahuje pokyny k písaniu poznámok na wiki.
Kontá
Každý študent dostane konto na wiki, pričom jeho užívateľské meno bude užívateľské meno z AIS (napr. hrasko37). Ako email máte nastavenú univerzitnú adresu (napr. hrasko37@uniba.sk). Heslo si môžete dať poslať na túto adresu a potom si ho zmeniť podľa vlastného výberu.
- Kontá budem vytvárať až v treťom týždni semestra, po ukončení opravných zápisov
- Ak chcete wiki editovať skôr, napíšte vyučujúcej
- Ak si naopak neprajete vôbec mať na wiki konto, takisto kontaktujte vyučujúcu
Bodovanie
- Pri robení väčších úprav na jednej stránke dostanete vody za tieto úpravy
- Pri menších opravách budem kumulovať body za celkovú aktivitu tohto typu v rámci semestra (na wiki neplatí, že každá opravená chyba je jeden bod)
- Body budem zapisovať do Moodla, pokúsim sa v komentári uviesť, čo zahŕňajú
- Ak máte pocit, že som niektoré vaše úpravy zabudla obodovať, dajte mi vedieť
Štýl poznámok
- Poznámky sú rozdelené do tematických celkov, ktoré nezodpovedajú striktne prednáškam (jedna téma môže mať viac prednášok alebo naopak jedna prednáška môže zahŕňať viac tém)
- Zoznam tém na hlavnej stránke vytvára vyučujúca, prisím nemeňte ho
- Ideálne pre každú tému budeme mať súvislý text v slovenčine pokrývajúci väčšinu prednášky, ilustrovaný vhodnými obrázkami a doplnený odkazmi na ďalši zdroje informácií
- K cvičeniam a nepovinným úlohám riešeným na prednáške uveďte zadanie a prípadne krátku nápovedu, ale nie celé riešenie. Nápovedy umiestnite na koniec textu témy, nie hneď za zadanie.
- Vyučujúca môže ako štartujúci materiál k textu poskytnúť stručné poznámky v angličtine prípadne v inom formáte (latex apod.) Takýto štartovací materiál môžete pokojne upravovať do výsledných poznámok.
- Takisto môžete zlepšovať poznámky spísané vašimi spolužiakmi, počkajte však určitý čas od ich zverejnenia, nakoľko ich autor možno na nich ešte pracuje-
- Ak na wiki pridávate obrázky, nahrajte výsledný obrázok vo formáte png, gif, jpg, alebo svg. Ak ste však obrázok vytvárali nejakým programom, ktorý pozžíva iný formát ako zdrojový resp. pracovný, nahrajte prosím aj súbor s rovnakým menom ale príponou zip, obsahujúci tieto súbory a krátky README, aby prípadne ďalšie osoby mohli tento obrázok v budúcnosti editovať).